• +48 796 163 909
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista Grup Sparingowy i Rekonstrukcyjnych

To jest Lista Grup Sparingowy i Rekonstrukcyjnych - wszystkie te grupy widoczne są na naszej mapie tutaj: https://sparujemy.pl/mapa

Ta strona stworzona została głównie dla robotów wyszukiwarek aby ułatwić im indeksowanie strony. 

SWARGA Drużyna najemnahttps://sparujemy.pl/mapa/swarga

Tagmata https://sparujemy.pl/mapa/tagmata

Niedzielne Spotkania Sparingowe - https://sparujemy.pl/mapa/niedzielne-spotkania-sparingowe

Na Ubitej Ziemi - https://sparujemy.pl/mapa/na-ubitej-ziemi

Smoki Sigurda - https://sparujemy.pl/mapa/smoki-sigurda

Klub Historyczny HIRD - https://sparujemy.pl/mapa/klub-historyczny-hird

Nordlige Sverda Hird - https://sparujemy.pl/mapa/nordlige-sverda-hird

Nordelag -  https://sparujemy.pl/mapa/nordelag

SZERMIERKA HISTORYCZNA - KLUB PRZY POLITECHNICE LUBELSKIEJ - https://sparujemy.pl/mapa/szermierka-historyczna

Mixfight & Whip Sport - https://sparujemy.pl/mapa/mixfight-whip-sport

FORCE–ON–FORCE Trójmiasto - https://sparujemy.pl/mapa/treningi-force-on-force

Szermierka Wejherowo - https://sparujemy.pl/mapa/szermierka-wejherowo

Järn Galtarna Lag ( Żelazne Odyńce) - https://sparujemy.pl/mapa/jarn-galtarna