plenfrdeitrues
 Drukuj 

Niedzielne Spotkania SparingoweWarszawa, Bacha 15, niedaleko domu kultury Służew,
 
+48 609 154 367

Co niedziele od 10:00 rano do 13-14tej.
strona www
  • Nóż
  • Miecz
  • Boks
  • Pałka
  • Włócznia

.

Niedzielne Spotkania Sparingowe to cotygodniowe, darmowe spotkania, których celem jest wspólne doskonalenie umiejętności walki. Taki trochę podziemny krąg ;), tyle że zupełnie na luzie. Ani własny sprzęt, ani umiejętności nie są wymagane. Poziom uczestników jest bardzo zróżnicowany, stąd każdy na pewno znajdzie sparingpartnera dostosowanego do własnych umiejętności.
 

Grupa liczy ponad 130 członków, powstała w 2004 roku i od 2015 działa nieprzerwanie. Sparujemy głównie na atrapy noży, ale w asenale mamy również atrapy mieczy, szabli, pałek, kijów, tarcz, włóczni a nawet nunczaka, bicze czy krzesła (tak, mamy krzesło sparingowe o imieniu Ryszard :)). Oczywiście sparujemy również bez broni, najczęściej w formule bokserskiej.
 
Brzmi ciekawie, ale nie jesteś jeszcze pewien, czy przyjść? Zapraszamy na naszą stronę www.spotkaniasparingowe.pl, profil na facebooku lub kanał Youtube. Jeśli nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytania, wyślij nam maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a my chętnie odpowiemy. 
Podobno w życiu najbardziej żałuje się rzeczy, których się nie zrobiło ;).

Film promocyjny: